Duszpasterstwo Polaków przy parafii konkatedralnej pw. św. Aleksandra w Kijowie


Idź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - II Niedziela Zwykła - 17 stycznia 2021 r. 

Trawny jeszcze w radości Bożego Narodzenia, choć w przeżywamy już okres zwykły w kalendarzu liturgicznym Kościoła.

W  tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech ta intencja i pragnienie jedności będą obecne nie tylko w naszych wspólnotowych modlitwa, ale i prywatnych.

W czwartek obowiązkowe wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

Następna niedziela to Niedziela Słowa Bożego. Ustanawiając tę niedzielę Papież chciał, aby ten dzień był poświęcony celebracji, refleksji oraz rozszerzaniu słowa Bożego

W imieniu Duszpasterstwa Polaków z przykrością informujemy, że KOLĘDOWANIE PRZY ŻŁÓBKU, które miało się odbyć dzisiaj po Mszy św. o godz. 14:00. Odbędzie się z terminie późniejszym z powodu choroby młodych artystów. Otoczmy naszą modlitwą wszystkich członków Zespołu «Polanie znad Dniepru» z Kijowa. Termin zostanie podany później.

 

Wszystkim Dobrodziejom i Ofiarodawcom, wspierającym funkcjonowanie i remont naszej świątyni składamy z serca płynące: Bóg zapłać!  Jednocześnie w dalszym ciągu prosimy o modlitwę i w miarę Waszych możliwości o wsparcie finansowe tej naszej wspólnej sprawy.

 

 

Niech Dobry i Miłosierny Pan ma w opiece Was i wasze rodziny. Solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci.

 

 

 

 
Powrót do treści | Wróć do menu głównego